Maciej Rajda | programista PHP, Webdeveloper

Programista PHP

Programowanie w języku PHP przy użyciu frameworków Symfony2, Symfony4 oraz Kohana.

Webdeveloper

Budowanie stron przy pomocy HTML5, CSS3 (SASS), JavaScript, Jquery, TypeScript.

Marketing Internetowy

Optymalizacja stron, Pozycjonowanie, Google Adwords, Social Media.
.

Programista PHP
& WEB Developer

Jako programista zajmuję się głównie programowaniem w języku obiektowym PHP (Symfony2/4, Kohana), ale koduję również na potrzeby Front-End’u w językach HTML5, CSS3, JavaScript + jQuery. Ponadto działam w sektorze Marketingu internetowego
tj. SEO, SEM, Pozycjonowanie.
Telefon:
Obserwuj mnie:
Do tej pory udało mi się zrealizować wiele projektów stron oraz sklepów internetowych, zarówno małych jak i tych większych.

Ponadto jako programista PHP/Web developer od kilku lat współpracuje z firmą E-oprawa sp. z o.o. posiadającą kilka sklepów online, dzięki czemu posiadam duże doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych.
Jednym z moich najnowszych projektów jest system zarządzania treścią na stronie – FlexiCms, dzięki któremu klient może samodzielnie i w łatwy sposób modyfikować zawartość swojego serwisu internetowego. Takie rozwiązanie umożliwia łatwą rozbudowę i dostosowanie strony do potrzeb klienta.
Oferuję Państwu atrakcyjne ceny w porównaniu do konkurencji. Dzięki ich elastyczności sami będą Państwo mogli zdecydować o wielkości przeznaczonego budżetu.
Dzięki współpracy z zespołem profesjonalnych grafików i projektantów każde zlecenie będzie realizowane na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi technologiami oraz trendami graficznymi.
Ostatnio na blogu
Czytaj mojego bloga, aby otrzymać darmowe porady marketingowe
Moje realizacje
Zobacz wybrane realizacje stron internetowych, sklepów oraz aplikacji
gampsystem.pl
Strona internetowa
gampsystem.pl
ramka.pl
Sklep internetowy
ramka.pl
ocieplenia-piana.pl
Strona internetowa
ocieplenia-piana.pl
pneumot.pl
Sklep internetowy
pneumot.pl
qcontract.pl
Strona internetowa
qcontract.pl
Masz do mnie pytania?
Wypełnij formularz lub zadzwoń!
Jestem programistą PHP & Web Developerem z zacięciem do marketingu internetowego. Zajmuję się programowaniem stron i sklepów internetowych, tworzę użytecznościowe aplikacje internetowe, zwiększam dochody Twojego biznesu w internecie.