+48 796 344 938 rajdamaciej@gmail.com

KAMPANIE GOOGLE ADS

TUTAJ JESTEŚ: STRONA GŁÓWNA

GOOGLE ADS

Kampanie Ads ukierunkowane na cel. Remarketing, reklamy tekstowe, reklama produktowa merchant center.

Kampanie w sieci reklamowej Google Ads ( dawniej AdWords) to najpopularniejsza metoda promocji usług i produktów w Internecie. Poprzez sieć afilacyjną Google umieszczam teksty lub banery reklamowe wyświetlane na stronach internetowych partnerów Google w trakcie poszukiwań konsumenckich usług kompatybilnych z Państwa ofertą.

Stopa zwrotu jest bezpośrednio widoczna i całkowicie wymierna każdego dnia trwania kampanii, efekty są natychmiastowe. Kampanie można uruchomić nawet przy bardzo niskim budżecie.

Obecnie prowadzę kampanie Google Ads dla stron oraz sklepów internetowych m.in.:Jeśli szukasz osoby, która profesjonalnie zajmie się kampanią reklamową Twojej firmy w Google AdWords, to dobrze trafiłeś. Zapraszam do kontaktu.

Szybkie efekty
Efekty kampani reklamowej widać już po paru godzinach
Przejrzystość
Dzięki podglądowi konwersji widzisz dokładnie ile zyskujesz
Elastyczny budżet
Tylko ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć na kampanię
Decydując się na powierzenie mi kampanii reklamowej Ads w sieci Gogole, zyskujesz przejrzysty wgląd do zysków względem poniesionych kosztów i jasne warunki współpracy!
Ostatnio na blogu
Czytaj mojego bloga, aby otrzymać darmowe porady marketingowe
Masz pytania dotyczące moich usług?
Skontaktuj się ze mną!
Kampanie w sieci reklamowej Google Ads (AdWords) to najpopularniejsza metoda promocji usług i produktów w internecie. Jeśli szukasz osoby, która profesjonalnie zajmie się kampanią reklamową Twojej firmy w Google, to dobrze trafiłeś. Zapraszam do kontaktu.