+48 796 344 938 rajdamaciej@gmail.com

Fotografia produktowa

TUTAJ JESTEŚ: STRONA GŁÓWNA

F. produktowa

Profesjonalna fotografia produktowa dla Twojego sklepu lub strony internetowej.

Oferuje wykonanie profesjonalnej fotografii produktowej dla Twojego sklepu online lub strony Internetowej. Oferta jest kompleksowa począwszy od inspiracji i wstępnego projektu, poprzez szczegółowo zaplanowaną sesję, aż po wszelkie działania postprodukcyjne. Sercem całej strategii jest oryginalny pomysł często uwzględniający poszczególne kwestie kluczowe dla Klienta.

rozwiązania i innowacyjne triki w tej dziedzinie. Wspólnie omawiamy motyw przewodni sesji, detale, wymieniamy się koncepcjami, uzgadniamy kosztorys. W dalszym etapie przechodzimy do sedna, czyli sesji zdjęciowej wymagającej kreatywności i doświadczenia. Po jej zakończeniu konieczna jest graficzna obróbka fotografii, koryguję niedociągnięcia, wprowadzam retusz oraz ostatnie szlify po czym obraz gotowy jest do publikacji. Pełna obróbka oraz przygotowanie zdjęć sprawia, iż są idealne do wprowadzenia na stronę WWW. Istnieje również możliwość fotografii produktu w 3D do wykorzystania w "karuzeli" na stronie Internetowej.

Zdjęcia
Wykonanie zdjęć Twoich produktów w wersji 3D lub standardowej.
Obróbka
Profesjonalna obróbka fotografii dla stron www.
Przejrzystość
Precyzyjne przedstawienie produktu na stronie internetowej.
Decydując się na współpracę ze mną otrzymujesz wykonanie profesjonalnej fotografii własnych produktów, co pozwala na lepsze przedstawienie oferty Twoim Klientom!
Ostatnio na blogu
Czytaj mojego bloga, aby otrzymać darmowe porady marketingowe
Masz pytania dotyczące moich usług?
Skontaktuj się ze mną!
Oferuje wykonanie profesjonalnej fotografii produktowej dla Twojego sklepu lub strony Internetowej. Możliwość fotografii produktu w 3d. Pełna obróbka zdjęć.